Seniorima i treća pobjeda u nizu

U subotu 16. listopada KK Podsused je ugostio igrače KK Zapada u  3.kolu Druge muške lige Centar. KK Podsused je  nešto lošije ušao u utakmicu i na kraju prve četvrtine gubio rezultatom  19:6. Žirafe se nisu predale nakon loše prve četvrtine, štoviše u drugoj četvrtini pokazuju dečkima iz KK Zapada kako se igra košarka u Podsusedu. Poluvrijeme završava 35:26 za KK Podsused. Odmah se vidjelo da nas čeka napeto i teško drugo puluvrijeme. Sa odličnom obranom mladog centra Andreja Penića (9 poena) i atraktivnom napadačkom igrom Svena Abramovića (14 poena) Žirafe dolaze do treće uzastopne pobjede. KK Podsused ostaje neporažen u prva tri kola Druge muške lige Centar.

KK PODSUSED – KK ZAPAD  67:63  (6:19, 29:10, 14:21, 18:13)

Kk PODSUSED: Sven Abramović 14, Dorian Ribarić 13, Kristijan Validžić 12, Bruno Jesenko 11, Andrej Penić 9, Leonardo Mazić 3, Lovro Kušec 3, Bruno Srabotnak 2, Marko Divjak 0, Vice Lončar 0, Joško Gluhović 0, Filip Pavo Barić 0.

KK ZAPAD: Marko Vučić 18, Vito Vujović 15, Luka Frančešević 11, Filip Kalajžić 8, Zvonimir Kujundžić 7, David Grabovac 3, Roko Mirković 1, Martin Ujević 0, Roko Ivanković 0, Lovre Škara 0, Ivan Maksim Duvnjak 0, Lovro Prkačin 0.