Kadetima porazi

Kadeti su u nedjelju igrali susret protiv KK Dinamo. Iako smo dobro ušli u utakmicu, u nastavku ponovo dolazi do pada koncentracije pa protivnik bježi na okruglih 10 razlike. Razlika je opet rasla iz četvrtine u četvrtinu do konačnih 40:93. Naše strijelce predvodili su Levak sa 17 i Brezovec s 14 poena. U idućem kolu igramo protiv Akademije Mrav. Utakmica je u nedjelju u 15.45 sati.
KK PODSUSED – KK DINAMO 40:93 (10:20, 9:22, 8:21, 13:30)KK Podsused: Vid Levak 17, Ian Brezovec 14, Roko Odak 5, David Špehar 2, Dominik Zadro 2, Pavao Maršić 0, Matija Košćak 0, Ivan Ević 0, Marko Prpić 0, Ivan Brkić 0, Toni Sačarić 0.

Odmah nakon prve ekipe, na teren je izašla i druga kadetska ekipa. Susret protiv Krapine bio je puno neizvjesniji, nekoliko puta smo bili vrlo blizu preokreta, ali zbog nekih neprisiljenih pogrešaka na kraju smo ipak upisali poraz. Rezultat je bio 58:64, a u našoj ekipi najraspoloženiji za igru bio je Zadro koji je zabio 17 poena. Dvoznamenkast je bio i Sačarić s 10 poena.
PODSUSED II – KRAPINA 58:64 (12:14, 14:17, 14:14, 18:19)
Podsused II: Dominik Zadro 19, Toni Sačarić 10, Pavao Maršić 8, Ivan Brkić 8, Edi Pleše 8, David Špehar 5, Ivan Ević 0.