Kadeti i dalje u punom pogonu

Prva kadetska ekipa odigrala je u petak susret protiv KK Mladost. Susret je svojim većim dijelom bio poprilično neizvjestan i napet. U prvom poluvremenu igrale su se poprilično čvrste obrane pa se na odmor odlazi pri rezultatu 24:26 za našu ekipu. Na žalost, treću četvrtinu smo odigrali poprilično loše pa domaćini preuzimaju vodstvo i bježe na +12 (49:37). Naši dečki se nisu predavali, na tri minute prije kraja stigli smo na -6, ali je falilo energije i koncentracije u završnici pa Mladost na kraju pobjeđuju s nešto većom razlikom. Rezultat je bio 73:59. Naše strijelce predvodili su Brezovec i Folnović s 20 poena.

KK MLADOST – KK PODSUSED 73:59 (12:11, 12:15, 25:11, 24:22)KK Podsused: Ian Brezovec 20, Pavel Folnović 20, Toni Sačarić 5, Roko Odak 5, Fran Čičin – Karlov 5, Filip Vidović 4, Pavao Maršić 0, Ivan Medić 0, Ivan Ević 0, Vid Folnović 0, Ivan Brkić 0.

U subotu je druga kadetska ekipa nastupila protiv druge ekipe Dubrave.
Gosti iz Dubrave su već u prvom poluvremenu riješili pitanje pobjednika jer se na odmor otišlo rezultatom 17:43. Ipak naša ekipa u drugom dijelu prikazuje puno bolju igru pa je rezultat u trećoj četvrtini bio 12:12, a u zadnjoj 13:15. Na kraju zaslužena pobjeda gostiju rezultatom 42:70. Jedini dvoznamenkasti u našoj ekipi bio je Sačarić s 12 poena.

KK PODSUSED 2 – KK DUBRAVA 2 42:70 (5:17, 12:26, 12:12, 13:15)KK Podsused: Toni Sačarić 12, Vid Folnović 7, Dominik Zadro 6, Ivan Medić 4, F Vidović 4, Pavao Maršić 4, Ivan Ević 3, Fran Čičin – Karlov 2, Marko Prpić 0, Zvonimir Urukalović 0, Edi Pleše 0.