Juniori poraženi u drugoj utakmici sezone

U drugom kolu 1. juniorske lige (17.-29.) , košarkaši Podsuseda su gostovali u Dugom Selu te u neizvjesnoj završnici izgubili rezultatom 70:68 . Utakmica je od samog početka išla u samo jednom smjeru. Najveću prednost domaći postižu u drugoj četvrtini (38:19). Ta prednost lagano se “topila” , međutim priliku za potpuni preokret Žirafe su dobile tek u posljednjoj minuti. Nažalost , lošim napadačkim odlukama i iscrpljenosti zbog sustizanja ogromne razlike , dečki iz Podsuseda ne uspijevaju stići do pobjede. Vrijedi istaknuti kako je najbolji pojedinac bio kadet Odak (13 poena) , a dvocifreni su još bili Gluhović i Barić s 14 poena te Štrlek sa 13 postignutih poena.