Juniori do nove pobjede

Podsused opet nastavlja pobjednički niz u 8.kolu 1. Juniorske lige (17.-29.). Igrači Podsuseda dočekali su KK Krapina i uvjerljivim rezultatom završili utakmicu. Obranom su jako dobro otvorili utakmicu i u prvoj četvrtini igrači Krapine su uspjeli postići samo 3 poena. Na kraju prvog poluvremena bilo je 41:22. U drugom poluvremenu Žirafe su nastojale održati što veću razliku te završavaju utakmicu rezultatom 79:32. Time Podsused na tablici stoji na 6. mjestu sa samo jednim porazom.

KK PODSUSED – KK KRAPINA 79:32 (20:3,21:19,18:3,20:7)
KK PODSUSED: Filip Pavo Barić 20, Franko Gluhović 13, Dražen Štrlek 11, Ian Brezovec 10, Luka Jerković 9, Ivan Brkić 6, Vid Levak 4, Borna Radnić 4, Filip Vidović 2, Maks Pavlović 0.

KK KRAPINA: Fran Petek 20, Marko Pracaić 5, Noa Konjić 3, David Ivanović 2, Matija Babić 2, Hrvoje Strehovec 0, Matija Vodolšak 0, Nikola Mlinarić 0, Marko Kunštek 0