Zrinjevac iznenadio Žirafe

U drugoj utakmici drugog dijela sezone naši seniori pretrpili su domaći poraz protiv momčadi Zrinjevac 1937 u subotu 29. siječnja. Naši košarkaši ušli su u utakmicu u dosta slabom ritmu što se i odrazilo na rezultat koji je na poluvremenu već iznosio 30:50 u korist gostiju. Poluvrijeme je zahtijevalo veliku promjenu te su naši igrači na pravi način otvorili poluvrijeme te su pred kraj utakmice uspjeli smanjiti zaostatak na čak -4, no to ipak nije bilo dovoljno za pobjedu te su na kraju gostujući košarkaši slavili sa 75:82. Pojedinci koje bi valjalo istaknuti su naš Luka Jurički sa 24 poena i Roko Spaseski Baburek sa 14 poena. Kod gostiju Stjepan Hajduković postigao je 18, a Lovro Došen 14 poena.

KK PODSUSED – KK ZRINJEVAC 75:82 (12:21,19:30,21:15,23:16)

KK PODSUSED: Luka Jurički 24, Roko Spaseski Baburek 14, Bruno Srabotnak 13, Sven Abramović 10, Lovro Kušec 8, Vjeran Grozdanić 2, Bruno Jesenko 2, Srđan Moravček 2, Dorian Ribarić 0, Marko Divjak 0, Luka Jerković 0.