Juniori uvjerljivi u novoj pobjedi

U 6. kolu 1. Juniorske lige(17.-29.) Podsused je slavio na domaćem terenu protiv KK Velgor. Naši dečki su vrlo ozbiljno ušli u utakmicu i već u prvoj četvrtini, sa dobrom obranom i lijepim kontra napadima, održavaju siguran rezultat. Na kraju prvog poluvremena rezultat je bio 47:31 i naši dečki su mirnih glava otišli u svlačionicu. U drugo poluvrijeme su također ušli čvrsto i sigurno i nastavili su održavati dobar rezultat pa je Podsused ovu utakmicu završio rezultatom 84:57. Tako su Žirafe došle do 4. pobjede i osigurava 6. mjesto na tablici.

KK PODSUSED – KK VELGOR 84: 57 (23:14,24:17,14:16,23:10)

KK PODSUSED: Borna Radnić 21, Franko Gluhović 17, Ian Brezovec 13, Ivan Brkić 8, Filip Vidović 6, Luka Jerković 4, Roko Odak 4, Dražen Štrlek 4, Filip Pavo Barić 4, Vid Levak 3, Matej Guliš 0, Maks Pavlović 0.
KK VELGOR: Andrej Mudrinić 20, Lovro Buzov 12, Lovro Svetlošak 10, Fran Haramustek 6, Manuel Lacić 5, Teo Vukadin 2, Ante Tomić 2, Marin Jurenić 0, Maksimilijan Sliško 0, Fran Rapaić 0