Mlađi kadeti umalo do nove pobjede

U goste mlađim kadetima došla je druga ekipa Medveščaka. Već u najavi utakmice očekivala se teška i neizvjesna borba. Na poluvrijeme se odlazi sa rezultatom 36:39. I dok je prva polovice utakmice protekla poprilično izjednačeno treću četvrtinu uvjerljivo dobiva gostujuća ekipa što se kasnije pokazalo nedostižnim za ekipu Podsuseda. U ekipi Žirafa listu strijelaca predvodio je Špehar sa 23, dok su ga pratili Džajkić sa 15 te Čavar sa 10 postignutih poena. Sljedeće kolo očekuje nas utakmica protiv susjedne nam Fortune iz Zaprešića.

KK PODSUSED – KK MEDVEŠČAK II 69:75 (15:19,21:20,12:20,21:16)

KK PODSUSED: David Špehar 23, Šimun Džajkić 15, A Čavar 10, Martin Capan 8, L Čičin Karlov 6, Borna Pažanin 4, Filip Mihalinec 2, Marko Andrić 1, Vito Čižmak 0, Jagor Narandžić Radović 0, Robert Novak 0, Matija Košćak 0.