Kadeti upisali pobjedu u Samoboru

Kadeti su u srijedu kao gosti odigrali utakmicu protiv KK Samobor. Sami početak utakmice pripao je domaćinima, ali naši dečki ipak popravljaju igru u obrani i ubrzavaju protok lopte u napadu pa do kraja prve četvrtine preuzimaju vodstvo i odlaze na 9:16, a na poluvrijeme s okruglih 10 razlike (24:34). Najbolji period naše igre dogodio se u trećoj i početkom četvrte četvrtine kada su Kršanjavi i Sačarić kombinirano zabili pet trica. Ipak, pri kraju utakmice došlo je do pada koncentracije i opuštanja što je domaćin iskoristio i stigao do jednoznamenkastog zaostatka, ali nije bilo dovoljno snage, koncentracije i vremena za napraviti potpuni preokret. Na kraju pobjeda Žirafa rezultatom 59:71. Strijelce su predvodili Brezovec s 23 i Levak s 13 poena, a dvoznamenkast je bio i Kršnjavi s 11 poena. Nakon dva uvodna poraza, upisali smo dvije pobjede zaredom, jer smo kolo prije u napetoj utakmici pobijedili KK Fortuna rezultatom 70:66. U idućem kolu igramo protiv KK Gorica.

KK SAMOBOR – KK PODSUSED 59:71 (9:16, 15:18, 13:21, 22:16)

KK PODSUSED: Levak 13, Odak 6, Sačarić 6, Brezovec 23, Kršnjavi 11, Vidović 6, Mora Asić, Šepak, Šimunić 3, Miletić 3, Medić, Brkić.