Mlađi kadeti zatvorili sezonu sa dvije pobjede

Prije Uskršnjih praznika mlađi kadeti Podsuseda odigrali su utakmicu protiv susjeda nam iz Zaprešića, KK Fortuna. Iako je prvo poluvrijeme bilo donekle ujednačeno u drugom dijelu Žirafe dižu ritam i privode utakmicu kraju sa uvjerljivom pobjedom. Konačni rezultat glasio je 60:80.

KK FORTUNA – KK PODSUSED 60:80 (22:12,14:19,15:26,9:23)

KK PODSUSED: Zvonimir Urukalović 18, Šimun Džajkić 15, David Špehar 12, Matija Košćak 12, Filip Mihalinec 8, Martin Capan 7, Ante Čavar 4, L Čičin Karlov 4, Tvrtko Brkić 0, Marko Prpić 0, Vito Čižmak 0, Borna Pažanin 0.

Proteklu srijedu, u sklopu zadnjeg kola treće lige Žirafe su dočekale KK Univers Bosco. Kako gostujuća ekipa do tada nije imala niti jednu pobjedu bilo je za očekivati da će Podsused upisati nova dva boda. Tako je i bilo. Od početka bila je to jednosmjerna utakmica u kojoj su Žirafe iz minute u minutu samo povećavale stečenu prednost. Konačni rezultat glasio je 100:25.

KK PODSUSED – KK UNIVERS BOSCO 100:25 (24:6,31:5,21:2,24:12)

KK PODSUSED: Ante Čavar 26, Filip Mihalinec 14, Martin Capan 13, Šimun Džajkić 12, Lovro Mrinjek 8, Borna Pažanin 8, Tvrtko Brkić 7, Zvonimir Urukalović 6, Marko Andrić 2, Vito Čižmak 2, Filip Prskalo 2.