Kadeti: Poraz od Zagreba

U subotu su kadeti igrali protiv KK Zagreb.Utakmica je bila poprilično izjednačena, a na ulasku u zadnju četvrtinu gosti vode 41:43. Zadnju četvrtinu počinjemo serijom 8:0, ali gosti odgovaraju serijom 0:6 za 49:49. Nakon toga igralo se koš na koš, a pri rezultatu 57:57 gosti su imali šut za pobjedu, ali nisu pogodili pa ulazimo u produžetak. U produžetku, bez tri igrača koja su ispali zbog problema s prekršajima, nije bilo dovoljno snage ni koncentracije pa gosti upisuju pobjedu rezultatom 68:73. Naše strijelce predvodio je Jagatić s 20 poena, a pratili su ga Vidović s 19 i Špehar sa 16 poena.U idućem kolu, zadnjem u prvom dijelu sezone, igramo protiv KK Zapad.

KK PODSUSED – KK ZAGREB 68:73 (10:14, 21:13, 10:16, 16:14, 11:16)
KK Podsused: Fran Jagatić 20, Filip Vidović 19, David Špehar 16, Mislav Šimunić 5, Lucas Andres Mora Asić 4, Šimun Džajkić 2, Ante Čavar 2, Zvonimir Urukalović 0, Borna Pažanin 0, Luka Lacković 0, Karlo Andrijević 0.