Škola košarke upisala dvije pobjede!

U13 kvalifikacije za ulazak u 1.ligu

U subotu smo igrali prvu utakmicu kvalifikacija za 1. ligu  protiv KK Pešće. Žirafe u utakmicu kreću jakom obrano koja rezultira velikim brojem ukradenih lopti i laganim poenima iz kontre, te odlazimo na poluvrijeme sa +18. U drugom poluvremenu podižemo ritam i pobjeđujemo utakmicu 84:29. Valja istaknuti kako je ovo bila prava timska pobjeda, jer su se svi igrači  upisali u strijelce. Najbolji strijelac utakmice je bio Mustač 15 poena, a pripomogli su mu Elkasević 12, Oršulić 10 i Greganović 10.

KK PODSUSED – KK PEŠĆA  84:29 (19:8, 14:7, 27:8, 24:6)

KK PODSUSED: Mustač 15, Golub 8, Pavlešić 3, Urukalović 6, Burazer 2, Damjanović 8, Buinac 2, Pavić 2, Mrinjek 6, Greganović 10, Elkasević 12, Oršulić 10.

U13 Županijska liga zagrebačke županije
Žirafe su u nedjelju igrale utakmicu zagrebačke županije. Rani termin i umor od subotnje utakmice prenio se na igru. Iako smo bili u prednosti cijelu utakmicu nikako je nismo uspjeli prelomiti, a nisu nam ni olakšavali odlični dečki iz Gorice koji su iskorištavali svaku našu pogrešku. Na kraju je pobjeda otišla na stranu naših Žirafa rezultatom 31:43. Najbolji strijelci utakmice bili su Elkasević sa 12 i Mustač sa 10 postignutih poena.

KK GORICA – KK PODSUSED 31:43(2:13, 6:4, 11:15, 12:11)

KK PODSUSED: Barković 2, Hrestak, Oršulić 6 ,Narandzic radovic 2, Buinac 2, Damjanović 2, Elkasević 12, Solenički 2, Pavić 3, Bačić, Mustač10, Burazer 2, Antonović.