Škola košarke u tri utakmice ostvarila tri pobjede!

Ekipa U13 ovu subotu je ugostila KK Sisak u borbi za drugo mjesto koje osigurava dodatnu utakmicu za ulazak u 1. U13 ligu. Mlade Žirafe ne ulaze u utakmicu bajno, te uz puno grešaka i manjak borbenosti dozvoljavaju Sisku da otiđe na odmor sa 16 razlike. Drugo poluvrijeme imamo priliku vidjeti skroz drugu ekipu Žirafa, odličnom obranom i bacanjem za svakom loptom smanjujemo prednost i na kraju prelazimo u vodstvo. Zadnja minuta utakmice posebno je bila napeta jer dolazi do pada koncetracije kod Žirafa pa gostima dozvoljavaju povratak u utakmicu sa 43:50 na 49:50. Sisak je imao zadnji napad za pobjedu, ali naša odlična obrana ne dozvoljava još jedan preokret u utakmici. Strijelce je predvodio odličan Pavić sa 17 koševa uz pomoć Oršulića 15 koševa. Valja pohvaliti cijelu ekipu koja je bila dovoljno motivirana da se bori do samoga kraja i osigura dodatnu utakmicu protiv KK Medveščaka idući vikend.

KK PODSUSED – KK SISAK  50:49 (8:11, 10:23, 14:8, 18:7)

KK PODSUSED: Antonović, Pavlešić 2, Pavić 17, Golub 1, Urukalović 1, Damjanović, Elkasević 3, Mrinjek 4, Peroš, Greganović, Oršulić 15, Mustać 7.

Najmlađe Žirafe (U12) u nedjelju su ostvarile novu pobjedu u U12 ligi ovoga puta protiv Larusa. Iako nikako nismo mogli prelomiti utakmicu zahvaljujući borbenom Larusu, još jednu pobjedu nam donosi odlična obrana u drugom poluvremenu. Strijelce su predvodili Greganović 12 i Pavlešić 10 koševa.

KK LARUS – KK PODSUSED  33:40 (9:6, 6:8, 8:14, 10:10)

KK PODSUSED: Golub 7, Pavlešić 10, Mrinjek 3, Medić, Vugrinec, Greganović 12, Levak, Katić, Urukalović 7, Prskalo.

Drugo kolo županijske je lige (U13) završilo još jednom pobjedom. Od početka utakmice se znao krajnji ishod. Svi igrači su imali jednaku minutažu, a bilo je lijepo vidjeti da su neki igrači preuzeli odgovornost na sebe i pokazali svoje mogućnosti. Jedini dvoznamenkasti bio je Golub sa 12 koševa i važno je napomenuti da su se svi igrači upisali u strijelce.

KK PODSUSED – KK IVANIĆ 49:20 (11:7, 12:8, 10:0, 17:5)

KK PODSUSED: Barković 2, Mustač 4, Oršulić 2, Damjanović 3, Golub 12, Urukalović 5, Peroš 6, Elkasević 4, Hrestak 3, Antonović 2, Solenički 4, Burazer 2.