Juniori otvaraju ligu pobjedom

Počela je i 2.juniorska liga , a Žirafe su već na otvaranju gostovale kod ekipe Gorice te upisale potpuno zasluženu pobjedu (57:71).Od prve minute smo nametnuli visok ritam. Ponajviše zbog odlične obrane a zatim i velikim brojem raspoloženih igrača u napadačkim akcijama , na poluvremenu imamo prednost od 17 poena.Mali pad igre se dogodio u trećoj četvrtini kada domaćin uspijeva kaznit brzopletost Žirafa pa dolazi i na 7 poena razlike . Međutim nada košarkaša Gorice nije trajala dugo a naši juniori mirno privode utakmicu kraju i zasluženo odnose 2 boda.Barić je predvodio sa 40 postignutih poena , Gluhović je dodao 10 uz velik broj asistencija , a Radnić 9 poena.

KK GORICA – KK PODSUSED 57:71 (12:24, 14:17,19:10,12:20)

KK PODSUSED : Filip Pavo Barić 40, Franko Gluhović 10, Borna Radnić 9, Vid Levak 4, Petar Magdić 4, Mislav Šimunić 2, Ivan Brkić 2, Fran Jagatić 0, Filip Vidović 0, Ivan Medić 0, Roko Odak 0.