Kadeti uvjerljivi

Kadeti su u subotu igrali protiv Hermes Analitice i upisali drugu uzastopnu pobjedu.Prva četvrtina završila je rezultatom 20:18, ali u drugoj naši igrači ubrzavaju igru u napadu, podižu agresivnost u obrani i bježe na 15 razlike na poluvremenu (47:32). U drugom dijelu nismo dozvolili protivnicima povratak u utakmicu, već smo ozbiljnim pristupom razliku i povećali do konačnih +33 (91:58). Vrlo raspoloženi u napadu su bili Jagatić (31p) i Šimunić (28p), a dvoznamenkast je bio i Džajkić s 14 poena.U idućem kolu igramo protiv KK Zagreb.

KK PODSUSED – KK HERMES ANALITICA 91:58 (20:18, 27:14, 21:16, 23:10)
KK PODSUSED: Fran Jagatić 31, Mislav Šimunić 28, Šimun Džajkić 14, Filip Vidović 6, Luka Lacković 4, Lucas Andres Mora Asić 2, Pavao Maršić 2, Zvonimir Urukalović 2, Ante Čavar 2, Borna Pažanin 0, Mislav Grizelj 0.