U13: Nova pobjeda!

Predvođene kapetanom, Martinom Mustačom, U13 Žirafice čvrsto ulaze u utakmicu protiv Sesveta. Uz kontrolu skoka i odličnu obranu na najboljem igraču Sesveta, odlazimo na prednost 22:14. Padom koncentracije u nastavku susreta protivnici do poluvremena dolaze na samo -6 (36:30). Odlično ulazimo u drugo poluvrijeme, ciljano se napada suparničke igrače koji su opterećeni prekršajima i na kraju treće četvrtine imamo veliku prednost od 12 poena. Onda ponovno vlastitim pogreškama vraćamo protivnika iz „knockdowna“ . Protivnici rade seriju 11:2 i u potpunosti se vraćaju u susret. U zadnjem napadu Sesvete šutiraju tricu za izjednačenje, ali, na našu sreću, promašuju. U13 ekipa dolašla je do druge pobjede u nizu, čime je zadržan priključak s ekipama iz gornjeg doma tablice. Sljedeći vikend gostujemo kod Mladosti.

KK PODSUSED – KK SESVETE 52:49  (16:14, 20:16, 14:8, 2:11)
KK PODSUSED : Golub 14, Greganović 1, Damjanović, Urukalović 4, Pavić 6, Elkasević 6, Hrestak 2, Buinac 2, Antonović, Mustač 9, Oršulić 8.