Škola košarka i dalje vrlo uspješna…

U13

U13 ekipa u subotu je upisala novu pobjedu protiv KK Velgora. Žirafe od samog početka dobrom obranom dolaze do lako postignutih poena u napadu. Isto tako se nastavilo i u drugom poluvremenu te upisujemo novu pobjedu. Strijelce su predvodili Greganović 14 koševa i Oršulić 13.

KK VELGOR – KK PODSUSED  32:54 (10:17, 7:17, 9:10, 6:10)

KK PODSUSED  : Golub 6, Greganović 14, Elkasević 5, Mrinjek, Hrestak, Damjanović 3, Peroš, Solenički 6, Buinac 2, Antonović, Mustač 3, Oršulić 13.

Naše žirafe doživjele su drugi poraz u ligi KSZ-a. Prvo poluvrijeme odradili smo odlično kako u napadu tako i u obrani, te na odmor odlazimo rezultatom 27:26. Drugi dio utakmice dolazi do umora kod naše ekipe te utakmica završava u korist protivnika. Jedini dvoznamenkasti bio je Oršulić 13 koševa. Treba istaknuti da su naši dečki odigrali odličnu timsku utakmicu bez obzira na poraz.

KK PODSUSED – KK ROLLING 37:53 (17:14, 10:12, 4:13, 6:14)

KK PODSUSED  : Ivan Oršulić 13, Leon Pavić 7, Martin Mustač 5, Lovro Pavlešić 4, Noa Greganović 4, Gabrijel Golub 4, Petar Hrestak 0, Josip Buinac 0, Noa Damjanović 0, Elvin Elkasević 0, Luka Mrinjek 0, Jakov Urukalović 0.

U12

Najmlađa selekcija i dalje nastavlja s pobjedama, ovaj put protiv Hermesa. Početak nije bio bajan, ali u drugoj četvrtini se budimo i odlazimo na poluvrijeme sa +10. Drugo poluvrijeme se nastavlja u tonu druge četvrtine te u miru privodimo utakmicu kraju. Istaknuli su se Pavlešić sa 8 te Greganović sa 7 postignutih poena.

KK PODSUSED – KK HERMES ANALITICA 34:14 (8:6, 10:2, 12:4, 4:2)

KK PODSUSED: Pavlešić 8, Greganović 7, Golub 5, Urukalović 4, Levak 4, Mrinjek 6, Đugum, Prskalo, Medić, Vugrinec, Katić.