Deseta pobjeda seniora

Naši seniori osigurali su da sezonu završe minimalno s ‘pozitivnom nulom’. Pobjedom protiv Medveščaka došli smo do desete prvenstvene pobjede, a kako ćemo odigrati ukupno 20 utakmica, postotak pobjeda nam više ne može pasti ispod 50%, što je veliki rezultat za ovu mladu ekipu.

Sama utakmica je bila, za naše navijače, malo i prenapeta. Iako smo već u prvoj četvrtini poveli petnaestak razlike, protivnici od tog trenutka malo-pomalo grickaju našu prednost i na poluvrijeme odlazimo sa, obzirom na odličan start, samo sedam poena viška. U drugom poluvremenu još dva puta dolazimo u osjetniju prednost, drugi put svega na par minuta do kraja utakmice, ali opet malo gubimo disciplinu i dopuštamo da protivnici osjete da možda ipak mogu do pobjede. Ipak, uspijevamo se smiriti, odraditi par dobrih obrana i napada te rješavamo utakmicu u svoju korist. Konačni rezultat 87:79. Zanimljivo je da nam je, nakon 16 odigranih kola, koš razlika jednaka nuli!

Nastupili su: Roko Ivanković 26, Marko Šolaja 18, Tadej Buljan 12, Kristijan Validžić 12, Patrik Lovrić 11, Filip Pavo Barić 5, Borna Oršulić 3, Leonardo Mazić 0, Petar Magdić 0, Luka Meštrović 0.