Uncategorized

Kadeti ponovno polovično uspješni

Kadeti su prošli vikend igrali susret protiv KK Dubrava. Naši dečki su se borili, ali oslabljeni neigranjem kapetana Brezovca i ”motora” ekipe Odaka, teško smo mogli očekivati bolji rezultat. Utakmica je završila rezultatom 93:49 za dečke iz Dubrave, a naše strijelce predvodili su Levak s 14 i P.Folnović s 10 poena.
KK DUBRAVA – KK PODSUSED 93:49 (21:6, 21:6, 24:20, 27:17)
KK PODSUSED: Vid Levak 14, Pavel Folnović 10, F Vidović 9, Ivan Brkić 7, Ivan Ević 5, Dominik Zadro 3, Ivan Medić 1, Ivan Kršnjavi 0, Lucas Andres Mora Asić 0, Pavao Maršić 0, Toni Sačarić 0.

Druga ekipa upisala je pobjedu protiv Larusa 2. Nakon izjednačene prve četvrtine, u drugoj ipak pružamo nešto bolju igru pa na veliki odmor odlazimo s +10. U drugom poluvremenu nastavljamo s dobrom igrom i utakmica završava rezultatom 72:49. Naše strijelce predvodili su Zadro i Brkić s 15, odnosno 14 poena.
KK PODSUSED – LARUS 2 72:49 (15:14, 24:15, 13:8, 20:12)
KK PODSUSED: Dominik Zadro 15, Ivan Brkić 14, F Vidović 9, Lucas Andres Mora Asić 7, David Špehar 7, Pavao Maršić 6, Ivan Kršnjavi 6, Toni Sačarić 6, Zvonimir Urukalović 2, Ivan Ević 0, Ivan Medić 0, Matija Košćak 0.