Seniori upisali i osmu pobjedu

U 9.kolu Druge muške lige Centar, KK Podsused je ugostio ekipu KK Dugo Selo. Ekipa Podsuseda ušla je u utakmicu veoma motivirano i čvrsto, a to se i odrazilo na rezultat prve četvrtine 24:6. Ostatak prvog poluvremena je protekao bez većih promjena u rezultatu i Žirafe odlaze na odmor sa +18 poena. Ekipa Podsuseda poznata je po lošijem ulasku u drugo poluvrijeme, ali ovoga puta ništa nisu prepustili slučaju i odlaze na vrtoglavu prednost od 30 razlike. Posljednja četvrtina bila je rezervirana za mlade snage Podsuseda, svoje prve seniorske koševe postižu Gluhović i Divjak.

KK PODSUSED – KK DUGO SELO 86:61 (24:6, 24:24, 26:13, 12:18)

KK PODSUSED : Andrej Penić 14, Sven Abramović 13, Franko Dugandžić 13, Dorian Ribarić 10, Lovro Kušec 9, Kristijan Validžić 9, Bruno Jesenko 7, Leonardo Mazić 5, Franko Gluhović 2, Marko Divjak 2, Vice Lončar 2, Luka Jerković 0.

KK DUGO SELO: Ivan Gazić 12, Marijano Glasnović 11, Bernard Vranić 8, Luka Skočibušić 7, Ljubo Zadro 6, Danijel Sedlo 6, Fran Petrlić 4, Petar Radoš 3, Ante Jukić 2, Kristijan Čajo 2, Antonio Grgošević 0, Nikola Piljić 0.