Uncategorized

Mlađi kadeti upisali i drugu pobjedu

Mlađi kadeti Podsuseda dočekali su nam susjede iz Zaprešića u sklopu 6. kola 3. MKLC. Podsused ulazi u utakmicu kako se samo poželjeti može(10:0), ali u posljednjim minutama prve četvrtine dešava se veliki pad u igri. Gosti to vješto koriste i vraćaju se u utakmicu. Loša igra domaćina nastavlja se i u drugoj četvrtini te se na poluvrijeme odlazi sa rezultatom 30:36. Drugo poluvrijeme slijedi mobilizacija dečki iz Podsuseda te malo po malo lome otpor gostiju i upisuju drugu pobjedu u sezoni.

KK PODSUSED – KK FORTUNA 74:67 (22:18,8:18,14:8,30:23)

KK PODSUSED: Tvrtko Brkić 15, David Špehar 15, Filip Mihalinec 9, Šimun Džajkić 8, L Čičin Karlov 8, Zvonimir Urukalović 7, Martin Capan 6, A Čavar 6, Vito Čižmak 0, Marko Andrić 0, Borna Pažanin 0, Robert Novak 0.