Juniori nastavili uvjerljivi niz

U 9.kola 1. Juniorske lige (17.-29.) KK Podsused je slavio na gostovanju kod KK Zrinjevac 1937. Dečki su odmah ušli u igru spremni i motivirani. Dobrom obranom, komunikacijom te lijepim kretnjama završavaju poluvrijeme rezultatom 47:12. U drugom poluvremenu naši dečki nisu ni malo popustili te se vraćaju na teren i svojim izvrsnim napadima i čvrstom obranom završavaju utakmicu sa konačnim rezultatom 86:21. Podsused je došao do svoje 5. pobjede za redom i zauzima 4.mjesto na tablici.

KK ZRINJEVAC 1937 – KK PODSUSED 21:86 (2:21,10:26,5:20,4:19)

KK ZRINJEVAC 1937: Rikard Rajačić 14, Fran Baburić 3, Ivan Kovačević 3, Lovro Jurak 1, Vilim Komorski 0, Jakov Poslek 0, Karlo Krivić 0, Jan Baš 0.

KK PODSUSED: Dražen Štrlek 20, Vid Levak 12, Ian Brezovec 11, Filip Pavo Barić 8, Roko Odak 8, Luka Jerković 7, Ivan Kršnjavi 7, Filip Vidović 5, Matej Guliš 4, Franko Gluhović 2, Borna Radnić 2.