Seniorima pobjeda i poraz

U sklopu 15. kola Druge muške lige Centar, KK Podsused ugostio je KK Rudeš Bulldogs.Od samog početka utakmice Žirafe pokazuju kako će ova utakmica ići samo u jednom smjeru. Na poluvremenu je bilo 17 poena prednosti za Podsused. U drugom poluvremenu domaćini malo usporavaju i povećavaju prednost samo za još jedan poen, tako da je utakmica završila pri rezultatu od 87:69. Najraspoloženiji u redovima Podsuseda bili su Roko Spaseski Baburek (22p) i Luka Jurički (16p).
KK PODSUSED – KK RUDEŠ BULLDOGS 87:69 (31:20; 18:12; 19:20; 19:17)
KK PODSUSED: Roko Spaseski Baburek 22, Luka Jurički 16, Bruno Jesenko 9, Bruno Srabotnak 9, Vanja Miletić 8, Dorian Ribarić 8, Sven Abramović 6, Lovro Kušec 5, Luka Jerković 2, Ian Brezovec 2, Franko Gluhović, Borna Radnić

U sklopu 16. kola Druge muške lige regije Centar, KK Podsused je ugostio KK Univers Bosco. Žirafe dosta loše pariraju protivnicima u prvom poluvremenu. Dosta promašenih prilika i neforsiranih izgubljenih lopti dovelo je do zaostatka od 14 poena na poluvremenu. Treću četvrtinu Podsused kreće s intenzivnijim angažmanom u obrani i s konkretnijim učinkom u napadu završavaju četvrtinu s jednim poenom prednosti pri rezultatu od 58:57. U zadnjoj četvrtini nikako nismo uspjeli prelomiti i otići na veću prednost, što je protivnik iskoristio te osigurao pobjedu s nekoliko jako bitnih šuteva za 3 poena u posljednjih minutu i pol.
Utakmica je završila rezultatom 78:86. Dvocifreni kod Žirafa bili su Ribarić (15p), Spaseski Baburek (12p), Abramović (11p) I Jurički (10p).

KK PODSUSED – KK UNIVERS BOSCO 78:86 (13:24; 16:19; 29:14; 20:29)