U13: Velika pobjeda škole košarke

Ekipa U13 za vikend je igrala protiv do sada neporažene ekipe Rolinga. Žirafe su došle na utakmicu izrazito motivirane da im vrate za poraz u prvom dijelu sezone što nam je na kraju i pošlo za rukom. Jedini problem u protivničkoj ekipi je bio odličan Benić koji je i prvi strijelac lige. Znali smo da imamo šansu za pobjedu ako ga uspijemo odvojiti od lopte. Naši dečki još jednom u najtežim utakmicama pružaju najbolje partije tako i ovaj puta odličnom ekipnom i individualnom obranom ne dozvoljavaju protivniku da lako dolazi do koševa. Prvo poluvrijeme je otišlo u korist protivnika, ali u drugom poluvremenu obranu dižemo na još viši nivo te nam je lakše doći do koševa u napadu. Koliko su dečki željeli tu pobjedu govori činjenica da već iscrpljeni u posljednjoj četvrtini rade seriju 12:0 i zasluženo uzimamo pobjedu. Za ovu pobjedu je zaslužna cijela ekipa i svaki igrač koji je ušao je igrao važnu ulogu da na kraju veseli otiđemo iz Karlovca.

KK ROLING – KK PODSUSED 55:60 (18:13, 16:19, 13:9, 8:19)
KK PODSUSED: Ivan Oršulić 12, Leon Pavić 11, Martin Mustač 10, Gabrijel Golub 9, Elvin Elkasević 8, Josip Buinac 6, Jakov Urukalović 2, Noa Greganović 1, Noa Damjanović 1, Petar Hrestak 0, Luka Mrinjek 0, Lovro Pavlešić 0.