Zaslužen poraz juniora

U prvom kolu kvalifikacija za prvu ligu naši su juniori igrali protiv KK Zapad i doživjeli poraz 80:63 (25:14,18:13,20:11,17:25). Bolje otvaranje utakmice od strane domaćina je usmjerilo tok ove utakmice. Tek kod promjene obrane u drugoj četvrtini pokazujemo malo veći otpor i dolazimo na 5 razlike, ali opet padamo i razlika na poluvremenu je 16 poena za Zapad. Nažalost, niti treću četvrtinu ne otvaramo kako treba te protivnik odlazi na veliku razliku od čak 26 poena. Ponovna promjena obrane nas vraća malo bliže, u jednom trenutku zadnje četvrtine razlika je samo 9 poena, ali ništa više od toga.
17 razlike na kraju izgleda pristojno, ali nimalo ne zadovoljava naše ambicije. Veliki broj neforsiranih pogrešaka i dekoncentracija je nešto na čemu moramo još raditi.

Sastav: Magdić 10, Jagatić, Brkić, Odak 12, Vidović 4, Oršulić 12, Urukalović, Kršnjavi 5, Džajkić 3, Andrijević, Mora Asić 4, Šimunić 13