Pretkadeti do druge pobjede

U utakmici 3. kola treće pretkadetske lige, naša ekipa stigla je do druge pobjede. Svladana je momčad Rudeš Bulldogs rezultatom 63:46. Nakon izjednačene prve četvrtine, u drugoj pojačavamo obrambeni pritisak, a u napadu igramo strpljivo i raznovrsno što nas na poluvremenu dovodi na plus 13. Ulazak u drugo poluvrijeme nije na razini prvog, protivnici nam rade seriju 7:0 i dolaze na samo šest poena razlike. Nakon minute odmora i uz nekoliko izmjena, vraćamo se na desetak poena razlike i nakon toga čvrsto održavamo prednost do kraja treće četvrtine. U četvrtoj još malo pojačavamo i konačno prelamamo susret u svoju korist.

Nastupili su: Robert Novak 19, Martin Mustač 10, Jakov Urukalović 7, Elvin Elkasević 6, Noa Greganović 6, Josip Kostanić 4, Tadej Mažić 4, Luka Mrinjek 4, Lovro Pavlešić 3, Blaž Čusak 0, Petar Hrestak 0, Gabrijel Golub 0.